top of page

Silke-Stutzke-Photog Gruppe

Öffentlich·34 Mitglieder

[[[telewizja sportowa!!]']] ŁKS Łódź Ruch Chorzów gledaj na żywo online 17 grudnia 2023

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Ruch Chorzów odbędzie się 12/17/2023o godzinie 3:30 AM (GMT-8). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, ...

Oba zespoły w tych samych składach, w których kończyły pierwszą część. Rozpoczęła się II połowa! Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Niebieskich. Liczymy na równie dobrą grę po przerwie. Mokrzycki z rzutu wolnego bardzo niedokładnie. Zacznie od bramki Bielecki. Teraz faul Wójtowicza na własnej połowie. W odpowiedzi nieudany strzał Hotiego. Na bramkę popędził Szczepan, ale uderzył zbyt lekko. Faul w narożniku boiska. Piłka dla Niebieskich. Faul Szywacza na własnej połowie. Daleko od bramki, ale goście będą mieć okazję wrzucić piłkę w pole karne. Z trudnej pozycji niecelnie główkował Szeliga. Do dobrego dośrodkowania z rogu doszedł Szymański, ale uderzył głową nad bramką. Niebiescy wywalczyli rzut rożny. Lorenc za Hotiego, Letniowski za Glapkę. Pozbierał się "Szczepek". Gramy dalej. W polu karnym ŁKS-u leży Szczepan. Dobra wrzutka Swędrowskiego w pole karne, obrońca gości w ostatniej chwili uprzedził Szura. Jeszcze korner dla Ruchu. Szur operuje teraz w środku pola. Faul Michalskiego na połowie rywali. Sadlok nie kalkulował, wybił w aut. Kasolik popełnił błąd, ale szybko go naprawił. Znów brawa dla Michalskiego za grę w defensywie. Stadion odleciał! JEEEEST! Tomek Swędrowski na 2:0 dla Ruchu! Druga asysta Szczepana! Niebiescy próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Kasolik doskoczył do Śliwy i go sfaulował. Przewinienie miało jednak miejsce na połowie gości. Relacja na żywo - KS Ruch ChorzówKONIEC! MAMY TO! Pierwsza wygrana i pierwsze punkty po powrocie do PKO BP Ekstraklasy! BRAWO NIEBIESCY! Feliks za Swędrowskiego. Teraz kartka dla Swędrowskiego. Na spalonym Szur. Kartka dla Jakuba Letniowskiego. Arbiter doliczył 5 minut. Tradycyjnie, kibice wstali do hymnu. Steczyk za Szczepana. Brawa dla "Szczepka", który zaliczył dziś dwie asysty. Rzut rożny dla gości. Dziś na Cichej komplet widzów - 9736! Zderzenie dwóch zawodników. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - ŁKS Łódź: 4229 miejsc, 6. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław: 4862 miejsca, 8. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - Cracovia: 4367 miejsc, 11. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - Stal Mielec: 4934 miejsca, 12. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - Ruch Chorzów, 5189 miejsc, 14. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź - Warta Poznań, 4629 miejsc, 17. LKS Lódz - Ruch Chorzów Live - PKO BP Ekstraklasa 9 godzin temu — Follow the PKO BP Ekstraklasa live Football match between LKS Lódz and Ruch Chorzów with TNT Sports. watch replays. Keep up with what's ... Pomoc medyczna na boisku. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mokrzyckiego. Kolejny szybki atak Ruchu, Wójtowicz decyduje się na strzał, rykoszet i piłka niespodziewanie spada na głowę Szczepana, który uderza niecelnie. ŁKS w ataku. Podwójna zmiana w zespole gości. Kontra Ruchu, w której Firlej nie w tempo zagrał do Wójtowicza. Szkoda. Nie trafił jednak w światło bramki. Zdecydowana interwencja Swędrowskiego, dzięki której od bramki wznowi Bielecki. Szczepan faulowany pod własnym polem karnym. Piłka dla Ruchu. Kolejna okazja do kontry, ale Szczepan traci piłkę przy próbie dryblingu. Świetne podanie na prawą stronę do Szczepana, który jednak nie zdołał wycofać piłki z końcowej linii. Kontra Ruchu, prowadzi piłkę Starzyński i decyduje się na strzał. Niestety niecelny. Wielka szkoda! Dobra interwencja Szymańskiego w defensywie. Hoti sfualował Szymańskiego na połowie Ruchu. Skrót meczu Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:2 [WIDEO]. 4 godziny temu — 5, 19-20. 16, Cracovia Live, 17, 18, 3, 9, 5, 20-26. 17, Ruch Chorzów Live, 18, 12, 1, 9, 8, 21-33. 18, ŁKS Łódź Live, 17, 9, 2, 3, 12, 12-35 ...