Silke-Stutzke-Photog Gruppe

Öffentlich·42 Mitglieder

[[ONLINE*]] Zlín Hradec Králové živě 16 prosince 2023

před 4 hodinami — FC Zlín FC Hradec Králové přenos živě 16 prosince 2023 před 3 hodinami — Stadion Letná FC Hradec Králové FK Teplice 20.

Online: Hradec Kr. - Zlín 2:0, 5. kolo FORTUNA:LIGA 2023/2024, 5. kolo. Začátek utkání: 20. 8. 2023 15:00. Logo FC Hradec Králové FC Hradec Králové. 2 : 0. (1:0). Logo FC Zlín FC Zlín. Domácí znovu v trvalém tlaku, po nedovoleném bránění na pravé straně budou mít výhodu zkráceného rohu. Krejčího nabídku vyrazil Dostál daleko od své branky. Po trochu krkolomné otočce s míčem na hranici pokutového území Dancák vypálil, ale vysoko nad. Tentýž hráč je nyní ošetřován poté, co se při hlavičkovém souboji dostal do presu dvou protihráčů. LIVE sázky na fotbal - Zlín-Hradec Králové a živý přenos před 7 hodinami — Sázejte online a sledujte Zlín-Hradec Králové živě. Live stream na fotbal. Pro nováčky 300 Kč zdarma a bonus až 50 000 Kč. Dnes, 15:00: 💛💙 FC Zlín vs. FC Hradec Králové před 11 hodinami — Dnes, 15:00: FC Zlín vs. FC Hradec Králové. Petr Sysel and 24 others · 󰤥 25 · 󰤦 5 · 󰤧 1. 󱘫. Top fan. Milan Knaifl. Zlín Hradec Králové živě 16 prosince 2023 před 15 hodinami před 2 hodinami — před 15 hodinami — liga ŽIVĚ na Sport.cz | Zlín - Hradec Králové | ONLINE fotbal | 16.12.2023 15:00. Sledujte online průběh a aktuální ... Zlín Hradec Králové přenos 16 prosince 2023 Sledujte před 18 hodinami — Zlín Hradec Králové přenos 16 prosince 2023 Sledujte Online Preview zápasu FC Hradec Králové - FC Zlín, předzápasové informace, ... Žlutou kartu dostal Antonín Fantiš (Zlín) Fantiš prohrál souboj s Klímou a pak ho tak dlouho fauloval, až viděl žlutou kartu. V první půli nastavíme tři minuty. Adam Gabriel (Hradec Kr. ) vstřelil gól. Hradec Kr. - Zlín 1:0 Domácí se konečně dočkali, Gabriel si naskočil na centr z pravé strany od Kodeše a nedal Dostálovi hlavou šanci. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0Žlutou kartu dostal Rudolf Reiter (Zlín) Reiter přišel pozdě do souboje s Leiblem a podsekl jej. Janetzký pěkně prošel středem, pak kombinací uvolnil Ndiayeho, které z otočky pálil po zemi, první přímá střela Zlína na branku. Vypadá to na zásah do hlavy a asi hodně nepříjemný. Dancák na nohou, za potlesku diváků zamířil za postranní čáru. To mohl být blesk z čistého nebe, Reiter odcentroval zprava, Ndiaye přes hlavu pohotově zakončil, ale nad. Krejčí pohotově po faulu na sebe rozehrál na Kodeše, jeho nadějný pokus hosté zblokovali. Žlutou kartu dostal Jakub Klíma (Hradec Kr. ) Klíma přišel u autové čáry v souboji o míč a Ndiayeho fauloval. Heidenreich si míč špatně zpracoval, pak na pozici posledního ho na poslední chvíli ukopl i s Tkáčovou nohou, faul se nepískal. Domácí nyní chybují v rozehrávce a Zlín toho využívá ke zvýšení aktivity. Domácí se připomněli akcí po pravé straně, Gabrielův centr na Vašulína hosté na poslední chvíli odvrátili na roh. Dlouhý aut Vašulín hlavou posunul na Pilaře, ten hlavou ale jen do postranní sítě. Zlín - Hradec Králové výsledky, statistiky | Fotbal Sledujte na Livesportu výsledky a statistiky vzájemných zápasů Zlín - Hradec Králové, poslední výsledky týmu Zlín, zprávy a další informace. FOTBAL LIVE:.