top of page

Silke-Stutzke-Photog Gruppe

Öffentlich·34 Mitglieder

Trenčín Zlaté Moravce zápas naživo 16 decembra 2023 futbal

pred 18 hodinami — Trenčín Zlaté Moravce zápas naživo 16/12/2023. pred 2 hodinami — 2023 — TRENČÍN - Futbalisti AS Trenčín vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola ...

52 Mondek zahrával štandardku od pravej postrannej čiary, jeho center však defenzíva Trenčína odhlavičkovala do bezpečia. 50 Na druhej strane šanca Trenčína, Gong sa pretlačil do zakončenia, Knobloch musel vyrážať. 49 Zatiaľ najväčšia šanca Z. Moraviec! Švec postupoval s loptou, napriahol a jeho prudká strela narobila Vozinhovi problémy, ten v strede brány výborne zasiahol! 47 Kozlovský nasadil jasličky Majdanovi, jeho spätná prihrávka však skončila u Dugu, Vion sa ubránil. 46 Nákop Vozinhu vyriešil Nagy. Začal sa druhý polčas. Trenčín vyhráva po úvodnej štyridsaťpäťmi­nútovke nad Z. Moravcami 2:0. V 5. minúte skóroval Soares, v 33. si vlastný gól strelil Nagy. Druhý polčas sa začne o 16:02. 45+1 Prvý polčas sa skončil. Sunday vnikol s loptou do pokutového územia, na druhej žrdi však nenašiel Ibrahima. 45 Vion sa zo štandardky pokúsil o signál s následným zakončením Hodúra, ten mieril vysoko na tribúnu. 44 Žltá karta pre tím AS Trenčín (Lazar Stojsavljevič). 43 Švec skúsil strelu tesne spoza vápna, Vozinhovi ale nenarobil žiadne problémy. Trenčín Zlaté Moravce živý prenos 16 decembra 2023 pred 8 hodinami — 2023 — 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu FC ViOn Zlaté Moravce - FK Železiarne Podbrezová aj s audiokomentárom na ŠPORT. kola . Bez týchto ... 31 z ihriska odchádza Eynel Soares, prichádza Jude Sunday. 30 Soares na hracej ploche, má zdravotné problémy, bude musieť striedať, jedná sa zrejme o svalové problémy. 29 Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Denis Duga). 28 Kupusovič stratil loptu v súboji so Suľom, ktorý môže vhadzovať pri vlastnej šestnástke. 26 Oblúčik do vápna berie zo vzduchu Vozinha. 25 Vion sa dostal do šestnástky s viacerými hráčmi, Hodúrovi sa ale z pravej strany nepodarilo odcentrovať a nezískal ani roh. 23 Trenčín drží loptu, rozohráva na vlastnej polovici, avšak nedal si pozor na napádajúcich hostí, tí sa do koncovky následne nedostali, situáciu zvládli Kmeť s Bondarenkom. Trenčín Zlaté Moravce sledovať zápas 16 decembra 2023 pred 17 hodinami — 17. 9. 2023 — zápasu Zlaté Moravce - Trenčín: Fortuna liga, baráž o Európsku konferenčnú ligu. sledovat živý přenos Zlaté Moravce ... ONLINE: Trenčín - Zlat. MoravceTrenčín dokázal po dlhej dobe zvíťaziť, odniesli si to Zlaté Moravce, ktoré mu podľahli 1:4. 90+1 Gong dobre vystrelil, Knobloch loptu vyrazil, napriek tomu dokázal pokryť aj hroziacu dorážku Skovajsu, ktorý sa už načahoval za loptou. Gajdošov center boxoval na malom vápne Knobloch. 90 Mikulaj získal rohový kop. Zahrávať ho bude Gajdoš. Mikulaja zastavil Majdan v strede poľa nedovolene, Trenčín sa už nikam neponáhľa, rozohráva smerom dozadu. AS Trenčín Fanúšikovia | Posledný zápas roka pred domácim publikom, vstupenky na Zlaté Moravce v predaji NIKÉ LIGA, 18. kolo, 16.12.2023. AS Trenčín - FC ViOn Zlaté ... (ŽIVÝ PRENOS<) AS Trenčín Zlaté Moravce zápas naživo pred 19 hodinami — Trenčín - Zlaté Moravce Live 16 Dece | PEPS-TECH Group pred 2 hodinami — In the last 5 meetings AS Trencin won 3, FC Vion Zlate Moravce - Vrable ... FC ViOn zápas ViOnu v najvyššej slovenskej súťaži. sobota 9.12. ViOn Aréna Zlaté Moravce Trenčín, 17, 22:18, 26. 8. Skalica, 18, 17:21, 21. 9. Ružomberok, 17, 18:26 ...