Silke-Stutzke-Photog Gruppe

Öffentlich·42 Mitglieder

Koper Radomlje v živo 16 december 2023 Pretakanje

pred 3 urami — Koper Radomlje živo online 16.12.2023 Šport TV Explore stats from FC Koper vs Radomlje live on AiScore - we are updating the numbers on this ...

Koper - Radomlje vrhunci tekem 16. 12. 2023 | Nogomet - FlashscoreSpremljajte Koper - Radomlje 16. 2023 informacije o tekmi, vrhunci tekem, novice, Radomlje zadnji rezultati, novice, povzetki tekem in Radomlje - Koper H2H statistika! Flashscore nogometno kritje vsebuje nogometne rezultate in nogometne novice za več kot 1000 tekmovanj po svetu. Koper vs Radomlje prenos v živo 16 december 2023 pred 14 urami — Koper vs Radomlje prenos v živo 16 december 2023 Preveri prenose vseh športnih dogodkov / tekem na slovenskih kanalih za tekoči teden ... V lepem loku je žoga preletela vratarja Domžal in pod levim stičiščem vratnice in prečke zletela v gol. To je bil drugi prvenstveni gol 19-letnika v dresu Maribora. Že v drugi minuti drugega polčasa je za preobrat poskrbel alžirski veteran v vrstah Maribora Hillil El Arbi Soudani, ki je zadel za vodstvo z 2:1. kroga je v knežjem mestu spremljalo tri tisoč ljubiteljev nogometa. Gostitelji so v nadaljevanju pričakovano pritisnili na vrata Olimpije. Tamar Svetlin je sredi drugega polčasa streljal v Denisa Pintola, ki ni imel večjih težav pri tem, da je ukrotil strel, v 72. minuti pa je čuvaj mreže, ki med vratnicama zmajev nadomešča Matevža Vidovška, navdušil s posredovanjem ob nevarnem strelu Damjana Vukliševića. Branilec Celja je v naslednjem napadu z glavo poslal žogo še mimo vratnice, v 78. SNL, 14. krog 2. SNL, 16. krog Pokal Slovenije, 2. krog Sportal Poteza, ki je v Sloveniji dvignila veliko prahu Vroče besede kapetana Celja o sodnikih: Igramo proti Olimpiji, pa še proti nekomu! 1. SNL, 15. krog: Sobota, 4. november: Nedelja, 5. november: Rui Pedro osrečil Olimpijo v knežjem mestu Največja poslastica 15. kroga je potekala v Celju. Stadion Z'dežele je bil prijetno poln, v čudovitem jesenskem vremenu se je zbralo več kot tri tisoč gledalcev. Zdaj želi popeljati vijolice na pot stare slave, a ima podobne načrte z Domžalami tudi Ljubljančan. Rumeni družini ne gre vse po načrtih, točk imajo tako malo, da jim grozi boj za obstanek. Na prejšnjih petih tekmah so Domžale kar štirikrat izgubile. Šimundža je želel prvič zmagati v gosteh, odkar se je vrnil na vroči stolček 16-kratnih prvakov. Pravi, da morajo najti svoj DNK in rasti kot ekipa. Za zdaj jih uvrstitev na petem mestu ne zadovoljuje, ta ne zadošča niti za Evropo. FC Koper - Radomlje : Prva Liga Telemach - Nogomet. Kje 6. dec. 2023 — avg. 2023 FC Koper vs NK Radomlje PRENOS V ŽIVO Danes, 29. d.. NK Aluminij FC Koper živo online 26 november 2023 Pazi 26. nov. 2023 — NK ... FC Koper - Kalcer Radomlje rezultat v živo, H2H in postave FC Koper. 1:0. 231_Domzale.png. MURA. konec. DOMŽALE. Prva liga Telemach, 19. krog, Mestni stadion Fazanerija. Trontelj 36', več... Danes ob 17:30 v živo na www ... Live Score, Stream and H2H results 12/16/2023. Preview match FC Koper vs NK Radomlje, team, start time. Tribuna. comSlovenia. PrvaLiga20 Matchday, Stadium: ŠRC BonifikaStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesBest bookmakersLoading... Loading... Game eventsHead - to - HeadLast 20 gamesFC Koper13WinsNK Radomlje4WinsSlovenia. PrvaLiga. Sunday, 1 October, 2023Slovenia. Celje Koper v živo online 2 december 2023 Šport TV 2. dec. 2023 — C'est FC Koper qui recoit... [danes-] NK Domžale vs NK Radomlje živo online 2 pred 2 urama — nk domzale logo web small. Spletni portal za ... Celje Koper in prenosi v živo online 02/12/2023 pred 6 dnevi 6. dec. 2023 — Radomlje Koper v živo brezplačno je 1 oktober 2023 30. sep. 2023 — Prva liga Telemach, NK Maribor Celje. 16. [PRETAKANJE>>] V začetnih minutah so bili podjetnejši gostitelji in nekajkrat pritisnili na vrata Ljubljančanov, a Denis Pintol ni imel resnejšega dela. V 17. minuti so prvič zapretili tudi gostje. Raul Florucz je z desne strani poslal predložek pred vrata Celjanov, kjer je do strela z glavo prišel Admir Bristrić, a je izjemno posredoval Matko Obradović in ubranil strel. V 31. minuti se je Luka Bobičanec odločil za strel z okrog 20 metrov. Žoga je letela nevarno pod prečko, a je bil vratar Olimpije Pintol zbran in jo z uspešnim posredovanjem izbil v kot. To je bil prvi strel Celja v okvir vrat. Rui Pedro je z bele točke premagal Matka Obradovića. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com V 34. minuti je sledil prelomen trenutek na srečanju. Po hitrem protinapadu Olimpije je do strela prišel Admir Bristrić, ki ga je celjska obramba blokirala. Do žoge je prišel Nemanja Motika, prodrl po desni strani kazenskega prostora, nato pa ga je nepravilno oviral Damjan Vuklišević. Srb je padel na tla, sodnik David Šmajc pa je pokazal na belo točko in razjezil celjsko občinstvo. Sledilo je jezno skandiranje domačih navijačev, a delivec pravice ni spreminjal odločitve. Počasni posnetek je nakazal, da bi lahko branilec Celja dregnil nogometaša Olimpije po nogi. minuti pa je Pintol, ki je navdušil na vratih Olimpije, s skrajnimi močmi strel Luke Bobičanca odbil v kot. Brez dela ni bil v drugem polčasu tudi Matko Obradović. V 74. minuti ga je namučil Sa'ar Fadida. Pri gostih je sicer v 71. minuti vstopil v igro kapetan Timi Max Elšnik, kar je zelo dobra novica tudi za selektorja Matjaža Keka. V 85. minuti se je imenitna priložnost za izenačenje ponudila Lovru Bizjaku. Rezervist Celja je iz ugodnega položaja v središču kazenskega prostora meril previsoko in poslal žogo mimo vrat, s tem pa je splavala po vodi priložnost za 1:1. Končno razmerje strelov? 19:15 za Celje. Zoran Zeljković je v derbiju kroga proslavljal dragoceno zmago nad Celjani, Rui Pedro pa je še povečal prednost na lestvici najboljših strelcev 1. SNL. Končalo se je pri zmagi Olimpije, ki se je s tem maščevala Celjanom za poraz v Stožicah v šestem krogu (2:4 – takrat je Olimpijo vodil Joao Henriques, Celjane pa Albert Riera). Zmaji za vodilnimi Celjani zaostajajo le še pet, drugouvrščeni Koper pa gleda v hrbet Krznarjevi četi le tri točke. Celjani so bili nezadovoljni s sodniškim kriterijem, kar sta v prenosu dvoboja za Šport TV dejala kapetan Denis Popović in slovenski reprezentant Žan Karničnik. Hrvaški strateg Damir Krznar je tako prvič, odkar je v knežjem mestu nasledil Riero, doživel poraz. Prihodnji konec tedna ga čaka štajerski derbi, spopad z nekdanjimi varovanci, ki jih je vodil v Mariboru. Marcel Lorber Foto: www. alesfevzer. com S šele drugim golom Maria Krstovkega v slovenski ligi so Domžale povedle že v 11. minuti. Do priložnosti so prišli po veliki napaki nekdanjega člana rumene družine Svena Šoštariča Karića. Izenačen prvi polčas se je tudi končal z izenačenjem. Točno ob 45. minuti je evrogol dosegel Marcel Lorber. Vse je presenetil s strelom s kakšnih 25 metrov. Aluminij Koper in prenosi v živo online 26/11/2023 TV NK Alu ... v živo 16 december 2023. FC Koper vs NK Radomlje live score and live streaming on December 16th, 2023 at 14:00 UTC time for Football Slovenia Prva Liga. FC Koper vs Radomlje Live Celje. Koper. 13.12. 06:00. Koper. Radomlje. 16.12. 06:00. Aluminij. Koper. 10.02.2024. Koper. Mura. 17.02.2024. Bravo. Koper. 21.02.2024. Koper. Rogaška. 24.02 ...